Воно

Воно (1986)

Оригінальна назва: It
Рік першого видання в Україні: 2015
Тип: Роман

Перейти до книги

Всього цитат із книгою: 7

Коли тебе тримають за яйця рідні, вони добре знають, як тиснути.


Воно
1

...Людина повинна платити за те, що отримує в цьому світі. Може, тому Господь спершу робить нас дітьми і ставить ближче до землі, бо знає: вам належить багато падати і спливати кров'ю, перш ніж ви вивчите цей простий урок. Платити за те, що маєте, володіти тим, за що платите... і рано чи пізно, чим би ви не володіли, все повертається до вас додому.


Воно
0

Ось що ти зробиш: вилізеш з ліжка — все одно не заснеш — та дочитаєш книгу, що взяла з собою в літак. Пам'ятаєш Біллові слова? Це найкраща наркота. Паперовий валіум. І кінець депреснякам, всіляким вигадкам та уявним голосам.


Воно
1

Я думаю, що тоді вперше в житті відчув справжній біль. І він виявився зовсім не таким, як я його собі уявляв. Він не знищив мене як особистість... Мені знайшлося з чим порівнювати, я дізнався, що людина може існувати відчуваючи біль і не зважаючи на біль.


Воно
0

Найкраще ми брешемо, коли брешемо самим собі.


Воно
0

Деякі речі в Біблії навіть кращі за те, що бува в коміксах жахів.


Воно
0

Тобі тут сподобається, Бене. Тобі тут сподобається, я обіцяю, всім хлопчикам і дівчаткам, з якими я знайомлюся, тут подобається, бо тут, як на Острові Розваг у Піноккіо та в Країні Небувалія у Пітера Пена; їм ніколи не треба ставати дорослими, і саме цього й хочеться усім дітям


Воно
0