21
Вересня 2016
21:05
Планується створення серіалу за книгою «Чаклун та сфера»

Планується створення серіалу за книгою «Чаклун та сфера»

Як повідомляє інформаційний портал Entertainment Weekly, щоб ушанувати день народження Короля, творці прийдешньої стрічки «Темна вежа» вирішили поділитися інформацією стосовно запланованого телесеріалу, який розширюватиме та доповнюватиме кіновсесвіт Стрільця.
Заплановане шоу адаптує четверту книгу циклу – «Чаклун та сфера».

Перш за все, серіалу таки бути – компанії, які продюсують випуск фільму (MRC та Sony Pictures), погодилися не просто на пілот, а на повний сезон, розміром від 10 до 13 епізодів, в залежності від того, який матеріал підготують сценаристи. Зйомки серіалу заплановані на 2017 рік, із подальшою прем'єрою у 2018 році (в ідеалі, до того моменту сама стрічка стане доступною на кабельному ТБ, або стримінг-сервісах).
Інакше питання – дистрибютор. Продюсери зацікавлені у співпраці із кабельним телеканалом чи онлайн-сервісом, задля того, щоб зобразити похмурий Серединний світ вірним першоджерелу. До слова, компанія MRC залучена до виробництва «Карткового будинку» – популярного політичного трилеру, одного з найуспішніших шоу стримінг-сервісу Netflix.

Ідріс Ельба (Роланд) та Том Тейлор (15-літній Джейк Чамберс) підписали контракт на появу у шоу. Ельба зіграє старшу версію Стрільця, а їхня із Джейком історія слугуватиме обрамленням для центрального сюжету серіалу: становлення Роланда у молоді роки, задовго до того, як Серединний світ зрушив з місця і поринув у вир кривавих подій та хаосу.

Режисер Ніколай Арсель та його колега, сценарист Андерс Томас, напишуть історію для телешоу, проте шоураннера для проекта досі шукають.
Участь Меттью Макконехі у проекті можлива, проте поки ще не узгоджена. Його персонаж, Волтер, древній та могутній чарівник, тому його поява у серіалі практично гарантована, проте в якій саме личині з'явиться персонаж – наразі під питанням.

Коренем історії слугуватиме сюжет четвертого роману «Чаклун та сфера», проте для шоу також адаптують першу книгу – роман «Шукач». Як зазначає продюсер Аківа Ґолдсман, якщо кінострічка буде досить вільно трактувати події книги (будучи при цьому свого роду квазі-сиквелом історії), то шоу буде слідувати сюжету книг досить близько.

Подібно до фільму, у випадку успіху історія може продовжуватись. Як можливий матеріал творці зазначають серію коміксів студії Marvel, яку писала сценаристка Робін Ферт, яка до того ж, написала об'ємний путівник-енциклопедію «The Dark Tower: The Complete Concordance», присвячений сазі Роланда Дескейна.
Серед можливих історій: Битва на Єрихонському пагорбі, падіння стрільців та ранні роки поневірянь стрільця на шляху до омріяної Вежі.


Коментарі (0)

Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.

Коментарів ще немає


Останні новини

Останні коментарі

Ідріс Ельба зіграє стрільця Роланда Дескейна в екранізації "Темної Вежі"
Сюзанна
Для мене Роланд - це Клінт Іствуд, без компромісів. Дуже шкода, що він вже застарий для цього(
Ідріс Ельба зіграє стрільця Роланда Дескейна в екранізації "Темної Вежі"
sunbreeze86
markgerula, повністю з Вами згоден, тепер Едді і Роланд не будуть білими засранцями))) Режисери і продюсери ліпаки
Ідріс Ельба зіграє стрільця Роланда Дескейна в екранізації "Темної Вежі"
markgerula
Як на мене, робити стрільця чорним жахливо, тоді Сюзанна буде білою?