Секретне вікно 2004

Secret Window [Кінофільм]
Країна: США
Жанр: трилер, детектив
Режисер: Девід Кепп
Сценарій: Девід Кепп, Стівен Кінг
Продюсер: Гевін Полон, Езра Свердлоу
Композитор: Філіп Гласс, Джеф Дзанеллі
Оператор: Фред Мерфі
В головних ролях: Джонні Депп, Джон Туртурро, Марія Белло, Тімоті Хаттон, Чарльз С. Даттон, Лен Каріу, Джоан Хіні, Джон Данн-Хілл, Власта Врана, Метт Холленд

Пов'язані книги
cover

Секретне вікно, секретний сад (1990)

Secret Window, Secret Garden
Повість
poster Kinopoisk рейтинг: 7.202 (130554)

IMDb рейтинг: 6.5 (188415)

Опис

Письменник Морт Рейні живе в будинку на березі. Ще недавно у нього була дружина і кар'єра письменника, зараз з дружиною він зустрічається тільки для того, щоб в черговий раз відмовитися підписати документи про розлучення. З творчістю в Морта теж не дуже гладко, він починає писати і тут же стирає написане. Всі дні безперервно Морт тільки спить або дивиться на екран комп'ютера.

Але у його розміреним, тужливої житті з'являється дивний чоловік у чорному капелюсі. Назвавшись Кокні Шутером, він звинувачує Рейні в плагіаті. Морт намагається згадати, як він писав названу Шутером розповідь, не міг він дійсно взяти чужу ідею. З'ясовуючи всі факти, Рейні дізнається, що Шутер написав свою розповідь через 2 роки після його публікації в журналі. Морту потрібно лише знайти копію журналу, і Шутер піде. Але до тих пір дивний чоловік у чорному капелюсі буде переслідувати письменника і його дружину.

Трейлер
Зображення


Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.