cover
Фільми (1)
poster

Худнучий (1996)

Thinner
Кінофільм


Худнучий

Thinner

1984
Під псевдонімом Річард Бахман
Рік першого видання в Україні: -
Тип: Роман

Прочитали
8
driverua Ralph Тоня Терещенко jeremija Sator Пандем dexter4935 Сюзанна
Планують прочитати
1
marynadubyna
Читають
0
Улюблена
0

Опис

Адвокат з маленького містечка на автомобілі збив стару з циганського табору, але покарання не поніс. Тоді барон прокляв його — і він зрозумів, що смерть по-порівнянні з цим — ніщо.


Факти

Роман було опубліковано під псевдонімом, однак таємницю було викрито. Таємницю зміг розкрити Стівен П. Браун, співробітник книгарні у Вашингтоні.
Історію викриття Стівен закінчив статтею «Як я був Бахманом», включеної в перевидання всіх п'яти романів «Книги Бахмана», що вийшли в березні 1985 року. Після прес-секретар письменника оголосив, що Річард Бахман помер від «раку псевдоніма - рідкісної форми шізономіі». У червні Стівен і його приятелі на центральному кладовищі Бангора влаштували блазеньські похорон, опустивши в могилу картонний труну. Некролог, виголошений Стівеном, був коротким: «Нарешті я позбувся цього сучого сина».  Пізніше Кінг зізнався, що поставився несерйозно до Річарда, і насправді його літературна альтер-его померли не від раку, а від шоку - відчуття того, що люди просто не дозволять існувати їм поодинці.


Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.