cover

Очі дракона

The Eyes of the Dragon

1984

Рік першого видання в Україні: -
Тип: Роман

Прочитали
4
Ralph Тоня Терещенко jeremija Пандем
Планують прочитати
1
marynadubyna
Читають
0
Улюблена
0

Опис

Наслідний принц королівства Делейн Пітер, загальний улюбленець, звинувачується у вбивстві свого батька — доброго короля Роланда. Не без впливу придворного чаклуна Флегга юнак заточений на вершині Голки — страшної в'язниці для державних злочинців. Королем стає його молодший брат Томас.


Герої

  • Пітер — принц королівства Делейн, старший син Роланда. З дитинства був загальним улюбленцем; надзвичайно талановитий. Інтриги Флега призвели до того, що Пітера звинуватили у вбивстві Роланда і заточили у в'язницю.
  • Томас — принц королівства Делейн, молодший син Роланда, брат Пітера. Некрасивий і товстий хлопчик, завжди програвав Пітеру в порівнянні. Єдине, в чому Томас міг перевершити Пітера — це стрільба з лука. Після процесу над Пітером став королем. В усьому залежить від свого радника — злого чаклуна Флега.
  • Рендал Флег — придворний чарівник..
  • Роланд — старий король Делейна, батько Пітера і Томаса. Непоганий по суті, але слабовільна людина. Прославився тим, що убив дракона і з'їв його серце. Був отруєний Рендалом Флегом.
  •  Саша — королева Делейна, дружина Роланда, мати Пітера і Томаса. Протистояла Флегу, позитивно впливала на Роланда, чим викликала дику ненависть чаклуна. Померла під час пологів — вбита повитухою, яка виконувала таємний наказ Флега.


Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.