cover
Фільми (1)
poster

Гейвен (2010 - ...)

Haven
Телесеріал

#32 0
Може, бажання почати нове життя і божевілля це одне і те ж?Хлопець з Колорадо

The Colorado Kid

2005

Рік першого видання в Україні: -
Тип: Роман

Прочитали
4
Ralph dexter4935 Pavluha Marielle
Планують прочитати
1
marynadubyna
Читають
0
Улюблена
1
Ralph

Опис

Раннім квітневим ранком 1980-го двоє підлітків виявляють труп на пляжі одного з островів в штаті Мен. Тіло було притулене до сміттєвого бака, на ньому не було ніяких ознак насильства. Причиною смерті була названа задуха, так як з горла покійного був вилучений великий шматок м'яса. При цьому в кишенях його одягу не було жодних документів, тільки майже повна пачка сигарет, 17 доларів, кілька центів і одна-єдина радянська монета.

Більше року пройшло перш, ніж потерпілий був упізнаний. Ним виявився якийсь Джеймс Коган з міста Недерланд, штат Колорадо. Останній раз його бачили саме там за п'ять з половиною годин до появи на острові, де він і був знайдений мертвим наступного ранку, хоча ніхто не міг зрозуміти, яким чином Коган примудрився подолати за цей час шлях через півкраїни з Колорадо в Мен.

Дія роману починається, коли двадцять п'ять років потому молода журналістка Стефані Маккенн, підробляє у місцевій газеті, розмовляє з ветеранами цієї газети, 65-річним Дейвом Боуї і 90-річним Вінсом Тігом, які і розповідають їй цю дивну історію.Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.