cover
#29 2
У мене таке відчуття, ніби більшість часу я проводжу в пральній машині, тільки в ній замість білизни мої емоції...


#12 0
Вихід на пенсію подібний до укусу вампіра - він відправляє тих, хто пережив його, в країну мертвих.Безсоння

Insomnia

1994

Рік першого видання в Україні: 2008
Тип: Роман

Прочитали
9
ketrin.hudsko il13102000 Пандем IM dexter4935 Jaderniy_Impuls Сюзанна doode Pavluha
Планують прочитати
1
marynadubyna
Читають
0
Улюблена
0

Опис

Безсоння мучить Ральфа з моменту смерті його дружини. Він шукає від неї даремної порятунку в звичайних старечих радощах — розмови з давніми друзями, шахи під відкритим небом, неспішні прогулянки.

Ніхто не знає, що кожна ніч для нього — нескінченне бдіння з ні під яким приводом не змикаючихся очей. Світ навколо валиться. Аборти легалізують, тихий сусід перетворюється на психопата, бачаться аури над головами людей, являються лисоголові лікарі-коротуни. Але Ральф зможе вистояти. Думає, що зможе — яким би божевільним не ставав світ.


Герої

  • Ральф Робертс — головний герой, який після втрати дружини поступово втрачає сон і починає бачити дивні речі навколо себе.
  • Керолайн Робертс — дружина Ральфа, що помирає на початку роману від раку мозку, який був виявлений занадто пізно
  • Білл Мак-Ґоверн — ральфів друг, живе на першому поверсі будинку, в якому живе Ральф.
  • Ед Діпно — молодий вчений, сусід Ральфа, з родиною якою він перебуває в дружніх стосунках. Пізніше Ед виявляється агресивною, небезпечною та напівбожевільною людиною.
  • Елен Діпно — дружина Еда, який не раз прикладав руку до неї.
  • Наталі Діпно — дівчинка-маля Елен та Еда Діпно.
  • Доктор Літчфілд — лікар Ральфа, який спочатку помилився з діагнозом його дружини. У зв'язку з чим Ральф не наважувався піти до нього з скаргою на безсоння.
  • Луїза Чесс — ровесниця Ральфа, стара леді, яка ще зберігає залишки своєї краси. У неї з Ральфом давня симпатія. Виявляється вона теж страждає безсонням. В кінці твору вона та Ральф одружуються.
  • Сьюзен Дей — громадська діячка, яка виступає за права жінок і, зокрема, за право на аборт. Весь сюжет розгортається на фоні підготовки до її приїзду в Ральфове містечко Деррі. Жителі містечка діляться на захисників прав жінок та на захисників життя («Друзів життя»).
  • Патрік Денвілл — хлопчик, який має надзвичайний дар до малювання і може бачити невидимі речі. В кінці роману виявляється, що останні події в м. Деррі пов'язані саме з ним, оскільки в майбутньому хлопчику судилося відіграти значну роль у врятуванні героя серії романів С. Кінга Темна Вежа — Роланда. Таємничі сили очолювані Кривавим Царем (Червоним Королем) намагаються вбити малого використовуючи Еда Діпно, інші сили намагаються врятувати його закликавши для цього Ральфа.Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.