cover
#10 0
Тільки дорослим вдається так дивно поєднувати емоції, і якби почуття були їжею, то почуття дорослих людей нагадували б їй м'ясо під шоколадом, або тушковану картоплю з ананасами, або які-небудь бісквіти, але не під цукровою пудрою, а з перцем. Джессі вирішила, що бути дорослим - це скоріше покарання, ніж нагорода.Гра Джералда

Gerald's Game

1992

Рік першого видання в Україні: -
Тип: Роман

Прочитали
4
Ralph Тоня Терещенко oleynik_1971@mail.ua Пандем
Планують прочитати
1
marynadubyna
Читають
0
Улюблена
0

Опис

У відокремленому будинку на березі лісового озера в штаті Мен розігралася трагедія. Молода жінка втратила чоловіка і залишилася одна, прикута до ліжка... Але її самотність було недовгим. Всі страхи, які вона коли-небудь відчувала в житті, повернулися відразу і заполонили відокремлений будинок, миттєво перетворився в зловісну камеру тортур.


Герої

  • Джессі Бірлінґейм, у дівоцтві Махо, головна героїня. Жінка, що вже багато років заміжня за успішним адвокатом, якого практично не кохає. Вона покинула власну роботу за наполяганням чоловіка та через психологічні проблеми впевнена, що кращої долі не заслуговує. Може бути сильною, завзятою, винахідливою, і саме ці якості й проявляє в стресовій ситуації.
  • Джералд Бірлінґейм — її чоловік. Помирає на самому початку історії, надалі фігурує в її спогадах. Ординарна людина з глибоко вкоріненими комплексами.
  • Голоси в голові Джессі — частини її особистості, які через стрес набули самостійности:
    • Зразкова жіночка Бірлінґейм — один з голосів у голові Джессі. Хід думок має як «типова домогосподиня». Цілком логічна, однак, не здатна до тверезого реалізму, знаходиться у полоні стереотипів та схильна до самозвинувачення (схильна звинувачувати у всьому саму Джессі).
    • Рут — голос колишньої кращої подруги. Схильна до епатажу, різкости, навіть грубости, але при цьому її сміливі міркування дуже допомагають Джессі. Справжня Рут у книзі так й не з'являється, тільки у спогадах.
    • Малюк — «внутрішня дитина» Джессі. Та дівчинка, якою Джессі була. Її головне бажання — звільнитися від старої ганебної історії, що відбулася з нею.
  • Ендрю Жобер — «космічний ковбой, гангстер любови» — почвара, яка лякає Джессі. Виявляється розумово неповноцінним маньяком-некрофілом.Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.