cover
Роман Стівена Кінга здобув премію Goodreads Choice Award 2016 (07.12.2016 о 10:13)
#58 0
Ми не знаємо який з днів змінить наше життя, мабуть воно й на кращеКінець зміни

End of Watch

2016

Рік першого видання в Україні: 2016
Тип: Роман

Прочитали
12
maensa driverua yanasenik ketrin.hudsko Mone Jaderniy_Impuls Sator Ozik Сюзанна PhantomGolden
Планують прочитати
1
Mone
Читають
0
Улюблена
0

Опис

У палаті 217 клініки черепно-мозкових травм прокинулося щось. Щось зле.

Брейді Хартсфілд, Містер Мерседес, винуватець бійні у громадського центру, який убив вісім ні в чому не винних людей і сильно поранив багатьох інших, п'ять років лежав овочем у клініці черепно-мозкових травм. Лікарі абсолютно не вірили в його одужання. Але після всіх цих років безглуздого погляду і капающих слин Брейді все-таки повернувся в свідомість, щоб, не виходячи з палати, наводити жах і хаос своїми новообретенными здібностями.

Відставний поліцейський Білл Ходжес, герой історії з Містером Мерседесом і Finders Keepers, тепер займається приватними розслідуваннями спільно зі своєю партнеркою, Холлі Гібні, яка завдала Брейді той фатальний удар по голові. Тоді Містер Мерседес погрожував смертю не тільки Біллу і Холлі, але і їхньому другу Джерому, його маленькій сестри, а так само тисячам глядачів на концерті. Але Брейді повернувся, і в його плани входить не просто помста своїм кривдникам. Він хоче помститися всьому місту.

«End of Watch» Стівена Кінга завершує детективну трилогію про Біллі Ходжесе візитною карткою письменника — надприродним жахом перед невідомим, незвичайним поглядом на вразливість людини і на його нічні забави.Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.