cover
Фільми (1)
poster

Долорес Клейборн (1995)

Dolores Claiborne
Кінофільм

#54 2
Чоловіки вмирають щодня. Один з них, можливо, вмирає зараз, поки ти сидиш тут. Вмирають, і залишають дружинам всі гроші. Я то знаю, ... Іноді вони їдуть додому від коханки, і у них несподівано відмовляють гальма. Нещасний випадок ... кращий друг нещасної жінки ...


#38 0
Ніколи цього не забуду, бо мене знову приголомшило, яка велика різниця між тим, якими речі здаються, і які вони насправді... між тим, що зовні, і тим, що всередині.


#25 0
Ніяка сила ні на землі, ні на небесах не заборонить людям припускати найжахливіше, якщо їм це подобається.


#13 0
Під кінець яскраві фарби завжди йдуть з життя, чи замислювалися ви над цим коли-небудь? Під кінець все виглядає таким сірим і тьмяним, як заношена сукня.


image
olyamart87 (Instagram)
19.10.2016 о 00:36
likes 0 likes 0 books 11


Долорес Клейборн

Dolores Claiborne

1993

Рік першого видання в Україні: -
Тип: Роман

Прочитали
5
Ralph Сюзанна dexter4935 Pavluha Marielle
Планують прочитати
1
marynadubyna
Читають
0
Улюблена
0

Опис

Долорес Клэйборн, раптом стала однією з найбагатших жінок, розповідає всю історію свого життя, сидячи в залі суду... Обвинувачена у вбивстві, вона змушена розповісти про те, про що людина може розповісти тільки тоді, коли йому вже нічого втрачати.


Герої

  • Долорес Клейборн — головна героїня, жінка неповних шістдесяти шістьох років, тривалий час працює на жінку з великими статками Віру Донован. У шлюбі носила прізвище Сент-Джордж, але після його загибелі користується дівочим прізвищем. За вдачею - людина пряма та різка, але з величезною силою волі й здатна до сильних почуттів. На вбийство її підштовхнула необхідність захистити своїх дітей. Вона була готова навіть вбити з милосердя, але їй, на щастя, цього робити не довелося.
  • Віра Донован — роботодавець та, деякою мірою, єдина близька людина Долорес протягом багатьох років. Скоріш за все, також вбила свого чоловіка. За вдачею ще жорстокіша, ніж Долорес, яка неодноразово називає її стервом, однак, відчуває до неї й повагу та теплі почуття. Мимоволі підказала Долорес спосіб вбивства, та свідомо закріпила в намірі вбити. Через інсульт втратила рухливість в правій половині тіла.
  • Джо Сент-Джордж — чоловік Долорес. Обмежена, малоосвічена та егоїстична людина. Сексуально домогався своєї доньки, що спонукало його дружину вбити його.
  • Селена Сент-Джордж — донька Долорес та Джо.
  • "Джо-молодший Сент-Джордж" - син Долорес та Джо.


Факти

  • Книга має деякі паралелі з іншим романом Кінґа, "Гра Джералда". В обох романах піднята тема інцесту, положення жінки в суспільстві, насилля в родині. Долорес двічі думає про Джессі Бірлінґейм, головну героїню "Гри Джералда", проте ніколи не зустрічалася з нею й не знала про її існування.
  • Дія відбувається на вигаданому острові Літтл-Толл, на якому також відбуваються дії й інших творів письменника, наприклад, "Шторм сторіччя".Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.