cover
Фільми (1)
poster

Крістіна (1983)

Christine
Кінофільм

image
rrubanyaak (Instagram)
10.04.2017 о 15:39
likes 0 likes 0 books 1
image
artyy_t (Instagram)
10.04.2017 о 15:32
likes 0 likes 0 books 1
image
Tamerlan
08.11.2016 о 23:44
likes 0 likes 0 books 2
image
yeshchenko_marina (Instagram)
05.11.2016 о 00:08
likes 0 likes 0 books 1


Крістіна

Christine

1983

Рік першого видання в Україні: -
Тип: Роман

Прочитали
9
maensa driverua ketrin.hudsko Ralph Dimas jeremija Sator Пандем doode
Планують прочитати
1
marynadubyna
Читають
0
Улюблена
0

Опис

Невдаха-тихоня Ерні Каннингейм з дитинства був відомий лагідною вдачею. Але буквально в один день він змінився до невпізнання. Ніхто — ні батьки, ні один Ерні Денніс — не могли знайти причину неприємних змін. Невже всьому виною — стародавнє автомобіль марки «плімут», який Ерні придбав?..


Герої

  • Арнольд Каннінгейм, Арні — юнак сімнадцяти років, здібний, але через характер і зовнішність приречений бути вигнанцем у своїй школі. Ніколи не йшов на конфлікт з батьками, хоча вже практично впевнився, що їх відношення до нього піде йому тільки на шкоду. Дуже страждає від свого каліцтва — прищів, і сам вважає себе вигнанцем, незважаючи на дружбу з Деннісом.
  • Денніс — друг дитинства Арні, звичайний хлопець його віку, добрий і співчутливий, цілком благополучна людина. Перша і остання частини роману написані від його імені.
  • Лі — приїжджа дівчина, яка закохалася в Арні (на той час він уже позбувся від прищів), дуже красива. Коли вона зрозуміла, що Арні легко може пожертвувати їй на догоду Крістіні, розірвала з ним стосунки, хоча їй і було дуже важко.
  • Ролланд Лебей — старий, колишній військовий, перший господар Крістіни. Мізантроп, все більше і більше ненавидить людей з плином часу. Втратив дружину і дочку — можна сказати, що їх убила Крістіна. Розлучившись з Крістіною, практично відразу помер.
  • Крістіна — криваво-червоний «Плімут-фурія» 1958 року випуску одержимий свого роду демоном. Перший господар (Ролланд Д. Леббей) назвав її «Крістіна». Машина має власну свідомість, здатність самовідновлюватися і впливати на свідомість свого власника.


Факти

  • Крістіна в романі — автомобіль марки «плімут-фурія» 1958 року. Всі звичайні машини цієї марки кремового кольору, але в книзі є згадка, що перший власник машини, Ролланд Д. Лебей, пофарбував її в популярні тоді кольори — червоний і слонову кістку.
  • У першому варіанті роману Христина чотирьохдверна, хоча у «плімут-фурії» тільки двоє дверей. Ця деталь була прибрана у перевиданнях книги. Але в деяких епізодах все ще згадується наявність задніх дверей.Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.