cover
Фільми (4)
poster

Керрі (1976)

Carrie
Кінофільм

poster

Керрі 2: Несамовитість (1999)

The Rage: Carrie 2
Кінофільм

poster

Керрі (2002)

Carrie
Телефільм

poster

Керрі (2013)

Carrie
Кінофільм

image
elizabeth_s_swan (Instagram)
11.04.2017 о 00:14
likes 0 likes 0 books 1
image
thevova91 (Instagram)
10.04.2017 о 23:31
likes 0 likes 0 books 5
image
red_rainbow23 (Instagram)
10.04.2017 о 23:21
likes 0 likes 0 books 1
image
ksd_bookclub (Instagram)
10.04.2017 о 23:21
likes 0 likes 0 books 1


Керрі

Carrie

1974

Рік першого видання в Україні: -
Тип: Роман

Прочитали
16
driverua Dimas olga_migel yarunduk tarasevich DoctorHalyna tetyanadrem Stas.Pilipenko mcrmy19 jeremija
Планують прочитати
0
Читають
0
Улюблена
0

Опис

Керрі — звичайна дівчинка в маленькому провінційному містечку, над якою всі знущаються, «біла ворона». Вона старомодно одягається, не гуляє з однолітками. Її мати сувора і релігійна жінка, яка докучає їй не менше однокласників.

Довгий час вона накопичувала в собі образу і злість, стримувала гнів... Поки не відкрила в собі здатності до телекінезу. І ось тоді всі її кривдники дізнаються хто вона є і поплатяться, все містечко отримає повну розплату за всі приниження, що пережила Кері...


Герої

 • Керрі Уайт - шістнадцятирічна дівчина, дуже нещасна, задавлена ​​психічно неврівноваженою матір'ю. Має здатність до телекінезу. Негарна, вірніше, недоглянута і похмура, до того ж погано одягається. Померла 28 травня 1979 в самому кінці книги від втрати крові.
 • Маргарет Уайт - мати Керрі. Фанатична християнка, викривлено розуміє позиції цієї релігії. Наприклад, вважає будь-який прояв сексуальності, навіть у шлюбі, гріхом і гидотою, жіночу фізіологію - Божою карою, свою дочку - кодлом пекла. Була вбита своєю дочкою. 
 • Сьюзен «С'ю» Снелл - однокласниця Керрі, «хороша дівчина». Може піддатися злому почуттю, але здатна і до каяття. 
 • Томас «Томмі» Еверетт Росс - однокласник Керрі, зустрічається з Сью Снелл, простий добрий хлопець. Король випускного балу. Втратив свідомість від удару відром по голові, потім помер під час пожежі в спортивному залі, де проходив випускний бал. 
 • Міс Дежардін - вчителька фізкультури в школі, де навчається Керрі, Сьюзен та інші. По молодості і доброті дещо захоплено сприймає шкільний процес. Худа, спортивна, з довгими ногами. 
 • Кристина «Кріс» Харгенсен - розв'язна і розпещена особа, дочка впливового адвоката, однокласниця Кері та її головний ворог. Загинула в автомобільній аварії. 
 • Біллі Нолан - коханець Кріс Хангерсен, юнак із злочинними схильностями, грубий і вульгарний. Був убитий Керрі, коли спробував збити її.


Додаткова інформація

Це перший опублікований роман Стівена Кінга, з якого почався його успіх як письменника. Свого часу дружина Кінга, Табіта знайшла зачин роману у кошику для сміття і змусила чоловіка дописати роман. Видавництво «Даблдей» у березні 1973 року придбало права на цей роман, гонорар склав 2,5 тисяч доларів, що навіть для тих часів було невеликою сумою. Проте з часом за продажі авторських прав роман приніс Кінгу біля 400 тисяч доларів. Половина з яких відійшла видавництву.

 • Зарубіжні:
  image
  2013
  Кэрри

  Росія - М.: Астрель (320 ст.)
  image
  2011
  Carrie

  Англія - London: Hodder & Stoughton (272 ст.)

Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.