cover
Фільми (2)
poster

Доля Салему (2004)

Salem's Lot
Кінофільм

poster

Доля Салему (1979)

Salem's Lot
Телефільм


Доля Салему

Salem’s Lot

1975

Рік першого видання в Україні: -
Тип: Роман

Прочитали
6
Ralph olga_migel Ярослав Р Тоня Терещенко mcrmy19 dexter4935
Планують прочитати
1
marynadubyna
Читають
0
Улюблена
0

Опис

Дія відбувається в Салемс-Лоті, одному з маленьких містечок США з населенням в півтори тисячі осіб.

Відомий письменник Бен Мейерс приїжджає в Салемс-Лот, щоб побороти свої дитячі страхи і написати нову книгу. В містечку він зустрічає дівчину на їм'я Сюзен, і в них виникають взаємні почуття. Також він знайомиться з Меттом Берком, Джиммі Коді й отцем Каллагеном. Але в місті відбувається щось дивне.

Одночасно з Беном в Салемс-Лот приїхали два бізнесмена. З їх приїздом в місті починають пропадати люди, по одному і цілими сім'ями. Бен впевнений, що це пов'язано з приїжджими і з чимось страшнішим, сильнішим…


Герої

  • Бен Миерс (Ben Mears) — молодий високий чоловік, «худорлявий, блідий, з особою далекого від життя книжника і задумливими очима під копицею темних волосся, виглядають так, немов їх частіше ворошили п'ятірнею, ніж гребінцем». Письменник. Втратив дружину Міранду в автокатастрофі в 73-му — вантажівка врізалася в його мотоцикл (за даними поліцейського розслідування Бен не перевищував швидкість і не був п'яний — мабуть мотоцикл занесло на повороті). За переконаннями — лівий. Брав участь у марші миру в Прінстоні в 66-му, в маршах в Вашингтон 68-70. Був заарештований під час маршу в Сан-Франциско в листопаді 71-го. Брав участь у знищенні вампірів містечка Салемс-Лот.
  • Марк Пітрі (Mark Petrie) — високий для свого віку одинадцятирічний хлопчик з твердим характером. Носить окуляри в сталевій оправі, зростанням вище більшості однокласників. Обличчя його здавалося беззахисним. Брав активну участь у знищенні вампірів містечка Салемс Лот.
  • Сьюзен Нортон (Susan Norton) — гарненька дівчина зі світлим волоссям, блакитними очима і високим, чистим чолом. Мала заочний диплом Бостонського університету (мистецтво і англійська). Родом з містечка Салемс-Лота. Там же прожила все життя, стала вампіром і загинула.
  •  Джеймс Коуді (James Cody) — був лікарем у містечку Салемс Лот. Брав активну участь у знищенні вампірів. Загинув, потрапивши в пастку, розставлену вампірами.
  • Меттью Берк (Matthew Burke) — житель містечка Салемс Лот. Під час дії роману Меттью було 63 роки. Високий, коротко підстрижений людина. Вчитель на пенсії, продовжував викладати англійську і займатися шкільним театром. Вчителем у Салемс-Лот працював з 1952 року (вчив півміста). «...Виміряв свій предмет вздовж і впоперек...Він любив свою роботу. Учні не особливо його любили, але багато ставилися з повагою, а деякі вчилися у нього любові до своєї справи, навіть такий ексцентричної і смирною...» Мав маленький будинок на Таггарт-Стрім-роуд, куди мало хто був вхожий. Не був одружений і не мав рідних, крім брата в Техасі, який працював у нафтовій компанії і жодного разу не написав Метту . Метт був самотній, але самотність його не обтяжувало. За віросповіданням — методист. Рок-фанат з часів Бадді Холлі. Брав активну участь у знищенні вампірів. Помер у лікарні від повторного серцевого нападу.
  • Курт Барлоу (Kurt Barlow) — вищий вампір. Емігрував з Німеччини в 1938 році. Старе прізвище — Бройхен. В Америці прикривався торгівлею антикваріатом. Волосся сиве, прорізані декількома чорними пасмами, зачесане від високого чола назад. Виступаючі слов'янські вилиці, яскраві надзвичайно глибокі очі, в яких танцюють червоні іскри. Був знищений Беном Меєрсом допомогою осикового кола.
  • Річард Трокетт Стрэйкер (Richard Throckett Straker) — англієць п'ятдесяти восьми років (під час дії роману «Доля Єрусалима»), дияволопоклонник, був помічником вищого вампіра Курта Барлоу. Батько його був меблярем в Манчестері і залишив синові пристойний капітал. «Лисий як більярдна куля, і такий же жовтий. Брови його сходилися в одну чорну лінію, і очі під ними були схожі на глибокі темні діри... Голос його був рівним і невиразним, як прогноз погоди по радіо...»


Відгуки


Щоб залишити відгук потрібно авторизуватись.
Записів немає.